Gürtat 21. Şubesiyle Mavişehir’de

İzmir’in şarküteri markası Gürtat’ın en yeni şubesi Mavişehir’de açıldı. Gürtat’ın 21. şubesi olan Mavişehir Gürtat Plus Mağazası açılışına davetliler ve vatandaşlar katıldı. Yoğun ilgi gösterilen açılışta vatandaşlar hem mağazayı gezdi hem de alışveriş yaptı.


Yeni mağazalarıyla ilgili açıklama yapan Gürtat Genel Müdürü Yaşar Özel, “Mavişehir şubemiz 4. Plus mağazamız ve aynı zamanda 21. şubemiz. Gitgide bizde plus işini öğreniyoruz. Yine her zaman olduğu gibi müşterilerimize en taze meyve ve sebzeleri, en iyi dinlendirilmiş olgunlaştırılmış lezzetli peynirleri ve diğer şarküteri ürünlerini burada sunmaya devam ediyoruz. Mavişehir’in en uygun konumunda yer alan mağazamızla ve edindiğimiz tecrübemizle müşterilerimiz çok daha iyi bir hizmet kalitesiyle karşılaşacaklar. Mümkün olan en doğru fiyatla en uygun ürünü almaya devam edecekler.”

Gürtat Genel Müdür Yardımcısı Savaş Sarı, “17 standart mağazanın yanında 4 mağazamızı da Gürtat Plus olarak açtık. Çok yakında iki yerde daha Plus mağazası açmayı planlıyoruz. Gürtat hızla büyümeye devam ediyor. Hizmet alanını da ürün gamını da geliştirmeye devam ediyor. İzmir genelinde müşterilerimizle kurduğumuz ilişkilerimizden gayet memnunuz. Karşılıklı bir güven oluştu. Bu güveni daha da pekiştirmeye çalışıyoruz.”

Can Kardeşler Kuruyemişle Ortaklık

“Şu anda Can Kardeşler Kuruyemiş firmasıyla yaptığımız stratejik ortaklığımızın yanında manav hizmetimizde plus mağazalarımızda yer alıyor. Artık şubelerimize gelen müşterilerimiz çok geniş bir ürün portföyü ile karşı karşıya geliyorlar. Temel gıda ile ilgili ihtiyaçlarının çok büyük bir kısmını Gürtat’tan karşılayabiliyorlar.”

Ürünlerimizin Çoğu Kendi Üretimimiz

“Türkiye’nin çeşitli yörelerinden özenle seçtiğimiz doğal organik ürünlerin yanı sıra sütte, yoğurtta, süt ürünlerinde, peynirde, sucukta vs. birçok üründe imalatçı konumundayız. Yani direk tezgahlarımıza koyduğumuz ürünlerin pek çoğunu kendi fabrikalarımızda kendi üretim tesislerimizde hijyenik doğal standartlara kanunlara nizamlara tüm uluslararası standartlara uygun bir şekilde üretiyoruz. Bu bizi geleceğe güvenle bakma noktasında daha da ileriye taşıyacak.”