HEMEN BAŞVURUN


SİZ SADECE İZMİR MEKAN REHBERİ İLE KAZANDIĞINIZ YENİ MÜŞTERİLERİN KEYFİNİ SÜRÜN.

KARŞINIZDA MEKANINIZ İÇİN 7/24 ÇALIŞAN EŞSİZ BİR SİSTEM

Dışadıda yeme içme kültürüne sahip birçok insan tanıyoruz. Onlar artık yeni yerler ve lezzetler keşfetmek istiyor. İzmir Mekan Rehberi, arkasındaki dijital gücü ve sadık takipçileri ile sizin için hiç durmadan çalışıyor.

Artık her şeyin dijitale taşındığı günümüzde insanlar da yemek yemek, eğlenmek ya da bir şeyler içmek için gidecekleri mekanları internet ve sosyal medya üzerinden arıyor. İzmir Mekan Rehberi, sunduğu benzersiz özellikleri ile bu müşterilerin sizin mekanınıza gelmelerine rehberlik eder. Mekanınızın bilinirliğinizi artırmak için İzmir Mekan Rehberi'ne hemen kayıt olun. Mekanınıza ait fotoğrafları, içerikleri ve özellikleri profil sayfanıza ekleyerek müşterilerinizi anında müdavimleriniz haline getirin.

BİZ HER ŞEYİ DÜŞÜNDÜK...

SİZ SADECE İZMİR MEKAN REHBERİ İLE KAZANDIĞINIZ YENİ MÜŞTERİLERİN KEYFİNİ SÜRÜN.

İZMİR MEKAN REHBERİ’NDE BİR TANITIM PLATFORMUNDAN BEKLEDİĞİNİZDEN FAZLASI VAR. SİZE ÖZEL SUNULAN WEB SİTENİZ, EDİTÖRLERİMİZ TARAFINDAN YAZILAN MEKANINIZ İLE İLGİLİ BALLI KAYMAKLI YAZILAR VE ÖNE ÇIKAN LEZZETLERİNİZ... SİZİN İÇİN HER ŞEYİ TİTİZLİKLE DÜŞÜNDÜK.
ONLINE

REZERVASYON


Potansiyel müşterileri mekanınıza çekmenin en kolay yolu “Online Rezervasyon” özelligi ile hızlı bir rezervasyon deneyimi sunun. Üstelik size özel hazırladıgımız sistem ile hem mail hem de sms bildirimini kullanın ve hiçbir müşteriyi kaçırmayın.
MENÜ

YÖNETİMİ


Lezzetlerinizi duymayan kalmasın. Özenle hazırladıgınız menünüz, öne çıkan lezzetleriniz ve sefin spesiyali... Müsterilerinizin menünüzle ilgili ne ögrenmesini istiyorsanız hemen paylasın. Porsiyonlar, içerikler, fiyatlar gibi menü bilgilerinizi kolayca ekleyin.
KAMPANYA

YÖNETİMİ


Kampanyalarınız anında yüz binlere ulassın. Yapacagınız etkinlikleri ya da kampanyaları size özel sunulan panelden profil sayfanıza ekleyin.
ETKİNLİK

YÖNETİMİ


Rezervasyonlara yetisemeyeceksiniz! Mekanınızda düzenleyeceginiz etkinlikleri es zamanlı olarak yüz binlerce kisiye vakit kaybetmeden duyurun! Canlı performanslardan yemek festivallerine kadar mekanınızda ev sahipligi yaptıgınız etkinlikleri kolayca paylasın.
ONLINE TEKLİF

AL


Gruplara özel teklifler ile yeni müdavimler yaratın. Arkadas grubuyla gelecek kisilere özel fiyat teklifi verin, müsterilerinizle aranızda duygusal bag kurun.
YORUM

YÖNETİMİ


Herkes sizi konusacak! Müsterilerinizin geri dönüslerini anlık olarak takip edin. Check-in’lerin, paylasılan fotograf ve yorumların bildirimlerini anlık olarak alın, ister telefonunuzdan isterseniz de tabletinizden cevap verin.
SOSYAL MEDYA

ENTEGRASYONU


En sosyal mekan sizinki... Profil sayfanıza mekanınızın oldugu tüm sosyal mecraları ekleyebilir, müsterilerinizin sizi her yerde bulmasını saglayabilirsiniz.
SMS BİLDİRİM

PAKETİ


Mekanınıza dair her sey anında cebinizde! “SMS Bildirim Paketi” özelligi ile gelen rezervasyonları kaçırmayın.
FOTO & VİDEO GALERİ

YÖNETİMİ


Müsterilerinizin daha mekanınıza gelmeden sizi tanıyacak. Pratik fotograf ve video ekleme özelligi ile mekanınızda olup bitenleri yüz binlerce kisiye gösterin.
ARAMA MOTORU

YÖNETİMİ (SEO)


Arama motorlarında mekanınız ilk sırada çıksın! Online mecralarda yaptıgımız dijital pazarlama çalısmaları ile mekanınıza daha fazla müsteri gelmesine yardımcı oluyoruz. Böylece mekanınızı öne çıkaran özellikleri arayan müsterilerinizin, sizi ilk sırada görmesini saglıyoruz.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

HEMEN BAŞVURUN


SİZ SADECE İZMİR MEKAN REHBERİ İLE KAZANDIĞINIZ YENİ MÜŞTERİLERİN KEYFİNİ SÜRÜN.


İZMİR MEKAN REHBERİ'NE

"KAYIT OLUN"

Yüzbinlerce yeni müşteriye ulaşın.


© 2024 İzmir Mekan Rehberi. All rights reserved.